З метою створення нового, комфортного, високоякісного середовища життя для мешканців району, Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація ініціює пошук проектів об’ємно-просторової скульптури для спорудження їх на території Оболонського району м.Києва.

   Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до ініціативи районної влади та надати свої пропозиції до 1 червня 2013 року за адресою: 04205 м.Київ, пр.Оболонський, 16, Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації т.ф.426-78-10(11), електронна адреса: rozmaita_liana@mail.ru.

   Проект повинен містити: інформацію про автора, назву скульптури (скульптурної композиції), ескізи, фотографії, макет, опис основних характеристик (розмір, матеріал, інше), орієнтовне місце розташування скульптури на території району.

   Основне завдання проекту – підвищення культурно-естетичного рівня життя громадян, створення затишку і комфорту біля кожного будинку, на кожній вулиці, у кожному сквері та площі району.

   Проект спрямований на розвиток Оболонського району м.Києва з урахуванням інтересів громадян та збереження його історичної самобутності.

Чекаємо цікавих та оригінальних пропозицій!

 

Версiя для друку