Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Об’єднання звітності з ПДФО та ЄСВ для зручності платників

Головне управління Міндоходів у м. Києві інформує, що вже найближчим часом  Міністерством доходів і зборів України планується впровадити єдину звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

«Таке об’єднання дозволить скоротити кількість звітів для підприємств і самозайнятих громадян та зменшить витрати часу на виконання процедур сплати податків», - про це йшлося під час зустрічі начальника Головного управління Міндоходів у м. Києві І.Носачової з представниками бізнес-спільноти, яка відбулась нещодавно в стінах столичного управління Міндоходів.

На обговорення з громадськістю винесено два варіанти розробленої звітності: приєднання відомостей про сплату ЄСВ до загальної декларації про доходи або, навпаки, внесення записів про нарахування ПДФО до звітності зі сплати єдиного внеску.

Об’єднання звітності – це черговий крок у рамках реформи адміністрування єдиного соціального внеску, яка розпочалася із передачею у 2013 році  цієї функції від Пенсійного фонду до Міністерства доходів і зборів України. У майбутньому Міністерство пропонує уніфікувати не тільки документообіг, а й бази даних щодо платників ПДФО та ЄСВ, а також розширити можливості для подачі об’єднаної звітності в режимі он-лайн.

Столичне відомство Міндоходів запрошує всіх зацікавлених представників громадськості до широкого обговорення запропонованих ініціатив та направляти свої пропозиції і зауваження на електронну адресу: spddpa@ukr.net.

Також, на сайті Міністерства доходів і зборів можна взяти участь в анкетуванні щодо проекту нової форми звітності http://minrd.gov.ua/diyalnist-/dpa-i-gromadskist/gromadske-obgovorennya/mijvidomcha-ekspertna-rada-/130634.html.

Версiя для друку