Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Обговорили особливості утримання військового збору під час прес-конференції

   Органи фіскальної служби сьогодні організовують роботу так, щоб бізнес-середовище отримувало чіткі роз`яснення про запроваджені новації.

Так, нещодавно В ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві відбулася прес-конференція за участі заступника начальника Петра Скрицького з представниками засобів масової інформації на тему: «Набрання чинності змін в законодавстві щодо введення військового збору».

   Ще на початку зустрічі посадовець звернув увагу присутніх, що військовий збір введено тимчасово – до 1 січня 2015 року. Його сплачуватимуть як громадяни України, так і іноземці, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні. За словами Петра Казимировича, податок буде стягуватися за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб з метою забезпечення підвищення обороноздатності держави. Розрахунок суми військового збору, яку необхідно утримати із доходу громадянина та перерахувати до бюджету, проводитиме роботодавець. Тобто, аналогічно, як і податок на доходи з фізичних осіб.

З реквізитами рахунків можна ознайомитись на суб-сайті ГУ Міндоходів у м. Києві в рубриці «Бюджетні рахунки».

   Представники ЗМІ взяли активну участь в обговоренні новацій законодавства та висловили сподівання, що зміни, прийняті до Податкового кодексу України, посприяють стабілізації економічної ситуації в країні.

Зустріч завершилась у форматі запитань-відповідей, присутні отримали пам’ятки «Деталі нарахування військового збору».

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку