Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Обговорення Концепції реформи декларування громадян – актуальна тема чергового «круглого столу» в Оболонській податковій інспекції

Розвиваючись і змінюючись з вимогами часу, територіальні органи Міндоходів надають великого значення налагодженню творчого діалогу з платниками. Саме таке завдання ставлять перед собою фахівці Оболонської ДПІ.

В приміщенні податкової інспекції нещодавно відбулося засідання «круглого столу» за участі начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Михайла Маковецького з представниками громадськості на тему: «Обговорення Концепції реформи декларування громадян».

Як зауважив начальник інспекції, ідея даної реформи заключається в тому, щоб  процес  декларування став максимально простим та зручним для кожного громадянина. З точки зору боротьби з корупцією та тіньовою економікою реформа системи декларування доходів громадян не тільки важлива, але й необхідна.

Також Михайло Маковецький додав, що такий крок Міністерства доходів і зборів України назустріч платникам ще більше підвищить рівень довіри громадян до держави. В ході бесіди згадувалося й питання подання звітності в електронному вигляді. Перехід на електронне звітування має очевидні переваги, серед яких: економія робочого часу та коштів на придбання бланків; гарантоване оперативне відстеження змін до форм звітності; отримання електронного сервісу щодо арифметичного контролю за показниками декларацій тощо.

Зустріч за «круглим столом» пройшла в атмосфері взаєморозуміння та довіри і завершилася у форматі «запитання-відповіді».

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку