Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Обговорення Концепції реформування податкової системи з представниками бізнесу

Обговорення Концепції реформування податкової системи з представниками бізнесу

 

Кардинальні зміни в оподаткуванні, які передбачає розроблена Урядом Концепція реформування податкової системи України, обговорювалися під час зустрічі виконуючого обов’язки начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Володимира Шелеста з представниками бізнесу та головними редакторами газет «Магнат», «Новини і сенсації».

На початку заходу до відома учасників було доведено, що у запропонованій Концепції залишено 9 основних податків, серед яких податок на прибуток, податок на додану вартість, акцизний податок, податок на доходи фізичних осіб, рентна плата, податок на нерухоме майно, екологічний податок, єдиний податок та мито. Частину податків і зборів буде скасовано, частину об’єднано і включено до складу інших.

Володимир Петрович звернув увагу присутніх на тому, що повністю скасовуються місцеві збори: за провадження деяких видів підприємницької діяльності (торговий патент), за місця для паркування транспортних засобів та туристичний. До місцевих податків належатиме податок на нерухомість, який включатиме плату за землю та єдиний податок, до якого увійде фіксований сільськогосподарський податок.

В.о. начальника інспекції Володимир Шелест також розповів про Урядову ініціативу щодо створення Служби фінансових розслідувань. Це буде єдиний орган, який займатиметься розслідуванням усіх видів економічних правопорушень та поєднуватиме контрольно-перевірочні функції і функції досудового розслідування. Вперше запроваджується практика контролю і за витратами, і за надходженнями до бюджету. Таким чином буде усунуто дублювання функцій декількох правоохоронних органів, скорочено бюджетні видатки та зменшено тиск на бізнес.

На завершення заходу Володимир Петрович відповів на запитання присутніх і запропонував надати пропозиції щодо Концепції реформування податкової системи та створення Служби фінансових розслідувань.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку