До якої дати можна використовувати стару форму податкової накладної?

Нову форму податкової накладної та порядок її заповнення затверджено наказом Мінфіну України від 31.12.2015 р. № 1307 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної». Як зазначено в п. 4 цього наказу, він набирає чинності з 1 числа другого місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Офіційне опублікування наказу відбулося в лютому 2016 р. («Офіційний Вісник України», 12.02.2016 р., № 10, с. 455), а, отже, податкова накладна повинна складатися за новою формою з 01.04.2016 р. Пунктом 3 Порядку № 1307 встановлено, що всі податкові накладні підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН) за формою, чинною на день такої реєстрації.

Таким чином, всі податкові накладні, реєстрація яких здійснюється в ЄРПН після 01.04.2016 р., мають бути складені за новою формою. Це стосується і тих податкових накладних, у яких дата складання припадає на період до 01.04.2016 р.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!