КМДА Київська міська державна адміністрація


У Києві за IV квартал 2013 року понад 1,5 мільйони громадян отримали більш ніж 17 млрд. гривень за основним місцем роботи

Головне управління Міндоходів у м. Києві повідомляє, що з 1 квітня 2014 року набув чинності наказ Міндоходів України від 21.01.2014 № 49, яким затверджено форму податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників, і сум утриманого з них податку (форма
№ 1ДФ), порядок його заповнення та подання. Наказом № 49 встановлено, що нова форма № 1ДФ перший раз подається за I квартал 2014 року (протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу).

Основні зміни стосуються Довідника ознак доходів фізичних осіб - зокрема, додані 4 нові коди (179-183): доходи від продажів продукції тваринництва, від лому дорогоцінних металів, від операцій по конвертації цінних паперів, від операцій з валютними цінностями (окрім цінних паперів), інвестиційний доход від операцій з борговими зобов'язаннями НБУ і казначейськими зобов'язаннями України, емітованими Мінфіном.

Також слід відмітити, що відтепер форму № 1 ДФ можна буде подавати у паперовому вигляді лише за умови, якщо кількість рядків не перевищуватиме п’яти. В інших випадках – в електронному вигляді із накладенням електронного цифрового підпису або в паперовому вигляді разом з електронною формою на носії пам’яті.

Нагадуємо, уIV кварталі минулого року більш ніж 2,5 мільйони працівників отримали дохід від роботодавців в сумі майже 36 млрд. гривень. З цієї суми нараховані до сплати в бюджет 2,9 млрд. гривень податку з доходів фізичних осіб. Суб’єктами господарювання за відповідний період подано 100,7 тисяч розрахунків за ф. 1 ДФ.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.