Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Номер свідоцтва платника ПДВ зазначати непотрібно

   Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що з 1 січня 2014 року змінено окремі норми Податкового кодексу України, що регламентують питання реєстрації платників ПДВ (Закон України від 24.10.2013 №657).

   Зокрема, скасовано свідоцтво про реєстрацію особи платником ПДВ та надано право платникам податку на додану вартість отримувати витяги з реєстру платників ПДВ в органах Міндоходів.

   Отримання витягів з реєстру не є обов’язковим, підтвердженням факту реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності платником ПДВ є наявність інформації про таку реєстрацію на офіційному веб-порталі Міндоходів (www.minrd.gov.ua), яка оновлюється щоденно.

   У зв’язку з цим, з 1 січня 2014 року платники ПДВ, до внесення змін у відповідні форми документів, не зазначають номер свідоцтва ПДВ у:

      - податковій декларації з ПДВ та додатках до неї;

      - уточнюючому розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ;

      - реєстрі виданих та отриманих податкових накладних;

      - податковій накладній;

      - інших документах, форми яких передбачали зазначення цього реквізиту.

   Отже, з 1 січня 2014 року відсутність номера свідоцтва ПДВ у звітності чи у податковій накладній не є порушенням та не є підставою для відмови у прийманні звітності. Це стосується також інших документів, складених після 1-го січня 2014 року, форми яких передбачали зазначення номера свідоцтва.

   При цьому інформуємо, що зазначення платниками ПДВ, реєстрацію яких платниками податку було здійснено до 1-го січня 2014 року, у податковій звітності з ПДВ, складеній після 1-го січня 2014 року, номера свідоцтва ПДВ не є порушенням порядку її заповнення.

Версiя для друку