КМДА Київська міська державна адміністрація


ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що неприбуткові установи сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації, яку подають до контролюючих органів за звітний рік, і не сплачують авансових внесків.

Від оподаткування звільняються доходи:

-        отримані у вигляді разових або періодичних внесків, відрахувань засновників і членів; 

-       коштів або майна, які надходять таким неприбутковим організаціям від провадження їх основної діяльності та у вигляді пасивних доходів;

-       дотацій або субсидій, отриманих з державного або місцевих бюджетів, державних цільових фондів або в межах технічної чи благодійної, у тому числі гуманітарної, допомоги, крім дотацій на регулювання цін на платні послуги, які надаються таким неприбутковим організаціям або через них їх одержувачам згідно із законодавством, з метою зниження рівня таких.

Зокрема, якщо доходи неприбуткової організації, отримані протягом 2013 року на кінець І кварталу 2014 року, перевищують 25 % загальних доходів, отриманих протягом такого звітного року, така неприбуткова організація не зобов'язана сплачувати податок із нерозподіленої суми прибутку до суми такого перевищення за підсумками I кварталу 2014 року.

У разі, якщо неприбуткова організація отримує дохід з інших джерел, вона зобов'язана сплатити податок на прибуток, який визначається як сума доходів, отриманих з інших джерел, зменшена на суму витрат, пов'язаних з отриманням таких доходів, але не вище їхньої суми.

При визначенні сум оподатковуваного прибутку сума амортизаційних відрахувань не враховується. (Лист Міндоходів від 30.12.2013 р. №18709/6/99-99-19-03-02-15).

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві  При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.