Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Неофіційна заробітна плата – це крок у минуле

Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні дуже актуальне, водночас проблемне та болюче. Таким чином проблема легалізації заробітної плати є достатньо серйозною і її вирішення є одним із першочергових завдань органів фіскальної служби.

Задля виявлення та подолання негативних явищ у сфері оплати праці фахівцями Оболонської податкової інспекції проводиться цілий комплекс заходів щодо підприємств, які мають заборгованість перед працівниками по виплаті заробітної плати або виплачують її на рівні менше мінімального. А саме, в напрямку дотримання суб‘єктами господарювання трудового та податкового законодавства при виплаті заробітної плати на постійній основі проводиться не лише широка масово-роз’яснювальна робота, а також індивідуальні зустрічі з керівниками підприємств та підприємцями.

Цього разу суб’єкти господарювання мали змогу поспілкуватися із заступником начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві Артемом Гандзюком під час засідання «круглого столу».

Як зазначив Артем Миколайович, роботодавці, які порушують законодавство про оплату праці, тим самим погіршують не тільки соціальне становище працівників, а й економічне становище району, так як неперерахований у бюджет податок на доходи фізичних осіб значно зменшує наповнення місцевої скарбниці. Водночас відмітив, що є чимало роботодавців, які усвідомлюють свою відповідальність перед працівниками та державою і виплачують заробітну плату прозоро, сплачуючи з неї належні податки та платежі.

Вкінці зустрічі заступник начальника підсумував, що контроль за легалізацією заробітної плати і надалі залишатиметься одним із пріоритетних напрямків роботи, який забезпечить додаткові надходження до бюджету та соціальну захищеність громадян.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку