Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Необхідність подання податкових декларацій з екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів у зв’язку із скасуванням цього податку з 18.04.2014 року

Необхідність подання податкових декларацій з екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів у зв’язку із скасуванням цього податку з 18.04.2014 року

 

Відповідно до пункту 250.1 статті 250 Податкового кодексу України базовий податковий (звітний) період для екологічного податку дорівнює календарному кварталу.

Підпунктом 37.3.4 пункту 37.3 статті 37 цього Кодексу передбачено, що підставою для припинення податкового обов’язку у передбачений законодавством спосіб.

Законом України від 08.04.2014 р. № 1191-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відміни екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та оподаткування акцизним податком операцій з переобладнання ввезеного на митну територію України транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль», який набрав чинності з 18.04.2014 р., скасовано екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.

Оскільки податковим періодом для екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів – особи, що здійснюють виробництво (виготовлення) транспортних засобів на митній території України для їх продажу на внутрішньому ринку України, при визначенні податкових зобов’язань за II квартал 2014 р. у податковій декларації з екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів зазначають кількість реалізованих транспортних засобів на внутрішньому ринку України за період з 01.04.2014 р. (включно).

За III квартал 2014 р. та наступні податкові періоди вищезазначені особи не подають податкові декларації з екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку