Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Не всі ліки оподатковуються за відсотковою ставкою

Не всі ліки оподатковуються за 7-відсотковою ставкою

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що відповідно до Податкового кодексу України під знижену ставку 7 відсотків податку на додану вартість підпадають лікарські засоби, які ввезені на територію України, дозволені для виробництва і застосування в Україні та внесені до Державного реєстру лікарських засобів. Факт держреєстрації повинен підтверджуватися реєстраційним посвідченням.

Семивідсотковою ставкою також обкладаються медичні вироби згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України від 23.04.2014 р. № 118, лікарські засоби і медичні вироби, дозволені для застосування в клінічних випробуваннях, за наявності дозволу на їх проведення, виданого Міністерством охорони здоров'я.

За ставкою 20 відсотків ПДВ обкладаються відповідно незареєстровані лікарські засоби, медичні вироби, які відсутні в переліку, лікарські засоби, медичні вироби та/або медичне обладнання з метою проведення клінічних випробувань, при відсутності дозволу на їх проведення, виданого Міністерством охорони здоров'я.

Ввезення вищезазначених товарів на митну територію України можливе на підставі листа-повідомлення, виданого Міністерством охорони здоров'я.

Більш докладно про порядок оподаткування лікарських засобів і виробів медичного призначення зазначено в листі Міністерства доходів і зборів України від 18.06.2014 р. № 14357/7/99-99-19-05-01-17.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку