Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Нарахування ЄСВ за невикористану відпустку після звільнення працівника

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що згідно з частиною другою статті 7 Закону про ЄСВ для осіб, які, зокрема, отримують заробітну плату за виконану роботу, строк виконання яких перевищує календарний місяць, ЄСВ нараховується на суму, що визначається шляхом ділення заробітної плати, виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які вона нарахована. Зазначений порядок нарахування внеску поширюється також на осіб, яким після звільнення з роботи нараховано заробітну плату за відпрацьований час.

Виплати, що відносяться до основної, додаткової заробітних плат, інших заохочувальних і компенсаційних виплат, для нарахування ЄСВ визначаються підпункту 2.2.12 Інструкцією №5. До фонду додаткової заробітної плати належить оплата за невідпрацьований час, зокрема, суми грошових компенсацій у разі невикористання щорічних (основної та додаткових) відпусток.

Отже, суми грошових компенсацій за невикористані щорічні (основну та додаткову) відпустки є платою за невідпрацьований час, тому зазначені суми компенсацій, які нараховуються та виплачуються роботодавцем звільненим особам, не є базою нарахування ЄВ.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!