Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Наповнення державного бюджету – актуальна тема «круглого столу»

На днях в приміщенні Оболонської Державної податкової інспекції відбувся «круглий стіл» з платниками податків за участі першого заступника начальника Володимира Шелеста. Наповнення державного бюджету стало основною темою проведеного заходу.

Володимир Петрович звернув увагу присутніх на тому, що, незважаючи на скрутну ситуацію в державі ділова активність платників податків Оболонської району столиці залишається на стабільному рівні. Податківці сьогодні організовують роботу так, щоб не виникало жодних незручностей для платників і щоб бізнес-середовище від усіх запроваджених новацій отримувало виключно позитивні враження. Відтак, впродовж січня-червня 2014 року до зведеного бюджету спрямовано 1203,4 млн. грн. податків і платежів.

Зокрема, до державного бюджету за 6 місяців цього року платники податків Оболонського району сплатили більше 862 млн. грн.

До місцевого бюджету від початку року платниками податків сплачено понад 340 млн. грн. Рівень добровільної сплати за відповідний період становить 95,4 %.

Основними бюджетоутворюючими податками залишаються – податок на додану вартість 37,8 % від загальної суми збору до зведеного бюджету, податок з доходів фізичних осіб - 27,1 % та податок на прибуток підприємств - 19,1 %.

У ході заходу посадовець акцентував увагу присутніх на змінах у податковому законодавстві, які набрали чинності з 1 липня поточного року та надав відповіді на питання, що надходили від учасників.

Завершуючи зустріч за «круглим столом», Володимир Шелест підсумував, що наповненню бюджету належить важлива роль у фінансовій системі держави. Податківці роблять все можливе, щоб надходження до державного бюджету були ритмічними, своєчасними і на добровільній основі. Адже це є джерелом фінансування заходів економічного та соціального розвитку країни.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку