Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Нагадуємо про зміну ставок податків і зборів

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що у відповідності до «Антикризового закону», передбачена зміна ставок окремих податків та зборів в сторону збільшення, а саме:

Збір за спеціальне використання води

Ставки збору за спеціальне використання води, встановлені статтею 325 Податкового кодексу України, підвищено приблизно на 8,6% для всіх напрямів і джерел використання (підземних, поверхневих джерел, використаної води для потреб гідроенергетики, водного транспорту, рибного господарства, виробництва напоїв, кар’єрної та дренажної води).

В той же час порядок обчислення та сплати збору в 2014 році залишився незмінним.

Відповідно до пункту 326.1 статті 326 Податкового кодексу України збір за спеціальне використання води обчислюється щоквартально наростаючим підсумком з початку року.

У зв’язку з вищенаведеними змінами, податкову декларацію збору слід складати окремо за 1 квартал 2014 року за ставками, які діяли до 1 квітня 2014 року, та починаючи з другого кварталу – наростаючим підсумком з початку року за новими ставками.

Екологічний податок

Екологічний податок з 1 квітня нараховується за ставками, збільшеними приблизно на 8,3%. Ставки екологічного податку встановлені статтями 243-245 Податкового кодексу за видами джерел забруднення (викиди, скиди, утворення, розміщення, тимчасове зберігання відходів).

Оскільки податкова декларація екологічного податку складається окремо за кожний звітний (податковий) квартал, то за 1 квартал 2014 року таку декларацію слід складати за старими ставками податку, починаючи з другого кварталу – за новими ставками.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Про дивіденти з прибутку

Листом Міндоходів України від 29.05.2014 р. № 12519/7/99-99-15-02-02-17 повідомлено, що господарські товариства, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, у разі отримання чистого прибутку за результатами фінансово-господарської діяльності у 2013 році зобов’язані були прийняти до 01.05.2014 р. рішення щодо сплати дивідентів та у строк не пізніше 01.07.2014 р. сплатити до Державного бюджету України дивіденти у розмірі 50%, а господарські товариства електроенергетичної галузі, щодо яких здійснюється державне регулювання цін і тарифів, - у розмірі 30%.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку