Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Надійний помічник бізнесу – «Вісник Міністерства доходів і зборів України»

   Шановні платники! Якщо ви хочете бути  в курсі всіх змін відносно податкового та митного законодавства, єдиного соціального внеску, ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві рекомендує користуватися інформацією, що розміщується на сторінках офіційного видання Міністерства доходів і зборів України - «Вісник».

    Роз’яснення, що надаються редакторами журналу, допомагають представникам бізнесу отримати необхідні елементарні знання з оподатковування, уникнути поширених, типових помилок під час практичного застосування теоретичних норм.

   Нагадуємо, що оформити передплату офіційного видання Міністерства доходів і зборів України платники можуть у філії ДП «СВЦ Міндоходів України» в м. Києві та Київській області, яка знаходиться за адресою: 04080 м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 6 тел.: (044) 425-92-61, 462-57-54. Передплатний індекс журналу: українською мовою – 22599, та російською – 22600.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку