Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Надходження до державної скарбниці від суб’єктів господарювання Оболонського району склали майже 2,2 мільярди гривень

Під час чергової зустрічі в.о. начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві Андрій Пащенко повідомив представників районних ЗМІ про наповнення державної скарбниці.

За словами керівника інспекції, загалом з початку 2015 року від платників податків Оболонського району столиці до зведеного бюджету надійшло 2 мільярди  164 мільйони гривень, що на 565 мільйонів гривень більше минулорічного показника.

Так, з вказаних коштів до Державного бюджету за січень – серпень поточного року мобілізовано 1,5 мільярди гривень, а до місцевого – понад 631 мільйон гривень.

У розрізі основних платежів з початку року платниками району забезпечено надходження таких основних бюджетоформуючих податків: податок на додану вартість – 861,1 млн. грн.,  податок на доходи фізичних осіб – зібрано 333,2 млн. грн. та податок на прибуток підприємств – 259,2 млн. грн.

Крім того, з початку року до бюджету спрямовано 1 мільярд 57 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Підводячи підсумки проведеної роботи по наповненню державної казни впевнено зберігається позитивна тенденція щодо збільшення надходжень за рахунок добровільної сплати податків,  що свідчить про плідну співпрацю та налагодження партнерських відносин з платниками податків.

Андрій Миколайович висловив щиру вдячність усім представникам бізнесу, які вчасно та в повному обсязі наповнюють державну скарбницю.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

Версiя для друку