Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Надання якісних послуг у Центрі обслуговування платників Оболонської податкової інспекції

Надання якісних послуг у Центрі обслуговування платників Оболонської податкової інспекції

 

Створення комфортних умов для платників податків сприяє забезпеченню ними повноти та своєчасності сплати до бюджету податків і зборів. У Центрі обслуговування платників, який знаходиться при Державній податковій інспекції  в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві громадяни та представники бізнесу можуть отримати  консультаційні та адміністративні послуги: подати звітність,  оформити документи, отримати необхідні довідки та виконати всі процедури з мінімальною витратою часу.

За два місяці цього року Центром обслуговування платників надано більше 64 тисяч адміністративних послуг, прийнято майже 38 тисяч примірників податкової звітності, надано понад 42 тисячі адміністративних послуг, прийнято більше 10 тисяч листів вхідної кореспонденції. Також фахівцями податкової інспекції видано понад 1000 електронних цифрових підписів.

Крім того, в Центрі обслуговування платників організовано роботу по прийому звітності з урахуванням різних способів її надходження. Розповсюджуються програми підготовки звітності в електронному вигляді та надаються консультації щодо роботи з такими програмами.

Для зручності доступу до мережі Інтернет зали Центру обслуговування платників обладнані покриттям Wi-Fi, а також плазмовими екранами для трансляції актуальної інформації. При необхідності консультант-модератор допоможе у пошуку необхідної інформації, що розміщена на стендах при заповненні документів.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку