КМДА Київська міська державна адміністрація


ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що відповідно до норм статті 176 Податкового кодексу України платники податків мають подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи за встановленою формою.     

На вимогу контролюючого органу та в межах його повноважень, визначених законодавством, платникам податку необхідно пред’являти документи і відомості, пов’язані з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у податковій декларації з цього податку.

Отже, враховуючи зазначене, фізична особа, якій необхідно подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи, відповідно до вимог Податкового кодексу України, або має право скористатися податковою знижкою, повинна на вимогу контролюючого органу надати разом із такою декларацією довідку про отримані у звітному році доходи.     

При цьому, підпунктом  «в» пункту 176.2 статті 176 Податкового кодексу передбачено, що особи, які відповідно до Податкового кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати на вимогу платника податку відомості про суму виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.