Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Набрала чинності нова податкова декларація з податку на прибуток підприємства

   Головне управління Міндоходів у м. Києві повідомляє, що нова форма податкової декларації з податку на прибуток підприємства затверджена наказом Міндоходів від 30 грудня 2013 року № 872, зареєстрованим в Мінюсті 20 січня 2014 року за № 103/24880 та опублікована в «Офіційному віснику України» № 6 від 24.01.2014 р. – це і є дата набуття її чинності.

   Нова форма декларації з податку на прибуток підприємства удосконалена відповідно до змін у Податковому кодексі України.

   Так, податкова декларація з податку на прибуток підприємства містить чіткий розрахунок авансових внесків з податку на прибуток, як для 2014 року так і майбутніх звітних років та нову редакцію додатка ЦП «Операції з цінними паперами ...», в якому враховуються показники доходів та витрат від операцій:

   - з цінними паперами, що перебувають/не перебувають в обігу на фондовій біржі (табл.1 –  2) ;

   - з корпоративними правами в іншій, ніж цінні папери, формі та окремими видами цінних паперів (табл. 3);

   - з РЕПО та деривативами (табл. 4).

   Водночас податкові декларації доповнено новим додатком ТЦ, в якому  платником податку   відображається «Самостійне,   пропорційне та/або зворотне  коригування податкових зобов’язань платника податку для цілей трансфертного ціноутворення».

   Удосконалено також окремі додатки, зокрема, додаток СБ «Суми врегулювання сумнівної та безнадійної заборгованості».

   Нагадуємо, що граничний термін подання квартальної декларації з податку на прибуток за 2013 рік — 10 лютого 2014 року (9 лютого — вихідний) та річної декларації за 2013 рік — 3 березня 2014 року.

   Нову форму податкової декларації з податку на прибуток підприємства розміщено на субсайті ГУ Міндоходів у м. Києві у  розділі «Законодавство»

Версiя для друку