Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  На зустрічі з представниками бізнесу обговорювалися вимоги законодавства про використання РРО в сфері торгівлі та послуг

   Нещодавно в приміщенні податкової інспекції відбулась зустріч заступника начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Петра Скрицького із представниками підприємницьких кіл. Розглянуто актуальні питання щодо вимог законодавства при використанні РРО в сфері торгівлі та послуг, а також порядку звітування перед органами Міндоходів.

   Петро Казимирович звернувся до представників бізнесу та зазначив, що керівництво податкової інспекції приділяє велику увагу стосункам із представниками громадських організацій, установ та підприємств, будуючи свої відносини з платниками на основі взаємоповаги та чіткого виконання своїх обов’язків.

   Так, присутніх на зустрічі було проінформовано, що Наказом Міністерства доходів і зборів України від 27.12.2013 року № 860 оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Загальна кількість сертифікованих приладів – 87 апаратів, які, за словами посадовця, відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації в електронній формі до органів Міндоходів.

   Окрім того, до відома платників було доведено, що з 1 січня 2014 року до суб’єктів господарювання будуть застосовуватися штрафні санкції за неподання до органів Міндоходів контрольно-звітної інформації РРО в електронній формі відповідно до вимог чинного законодавства.

   Завершальна частина відбулась у форматі питання-відповіді та активної дискусії заступника начальника з учасниками зустрічі.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів ум. Києві

Версiя для друку