Головна  →  На виконання пункту 2

   На виконання пункту 2 протоколу доручень №57 напрацьованих під час наради у голови Київської міської державної адміністрації В. Бондаренко 13.06.2014 р. Оболонською районною в місті Києві державною адміністрацією проводиться інвентаризація розташованих на території Оболонського району тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.

   Враховуючи вищезазначене просимо Вас надати до Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 10.07.2014 року копії наявних дозвільних документів (в тому числі минулих років):

-         паспорт прив’язки;

-         ордер (тимчасовий ордер);

-          договір оренди земельної ділянки;

-          довідка про функціональне призначення тимчасової споруди;

-          договір з ПАТ «Київенерго» про користування електричною енергією;

-          фотофіксація тимчасової споруди.

   В разі не надання копій вищезазначених документів у встановлений термін, тимчасові споруди власниками яких Ви являєтесь будуть рахуватись, як «тимчасові споруди торговельного призначення розміщенні без будь-якої дозвільної документації».

   Результати проведеної інвентаризації будуть направлені Оболонською районною в місті Києві державною адміністрацією до Департаменту містобудування та архітектури (Київської міської державної адміністрації) для подальшого узагальнення.

   Вказану інформацію можливо надати наручно за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 16 (каб. 130; каб. 126) або направити в електронному вигляді на адресу: VMAZ.ORDA@ukr.net

Телефон для довідок:419-26-63; 418-84-16.

Версiя для друку