Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  На допомогу громадянам поспішають мобільні агітаційної бригади

З метою надання консультаційної допомоги платникам під час проведення кампанії декларування громадянами свого майнового стану та доходів, отриманих у 2013 році, фахівцями Оболонської податкової інспекції проводяться заходи задля того, щоб донести суть та важливість цієї акції у досягненні міцного фінансового підґрунтя для добробуту громадян держави.

Працівники державної податкової інспекції в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві у складі мобільної агітаційної бригади вирушили до торгово-розважального центру «Дрім Таун», де провели роз’яснювальну роботу по інформуванню громадян з питань кампанії декларування 2014 року. Так, серед населення була розповсюджена власна друкована продукція – брошури, кишенькові календарики, пам’ятки та листівки з інформацією про правила заповнення декларації про майновий стан і доходи, а також вироби з рекламною атрибутикою цьогорічної кампанії декларування.

Інформування населення в такий спосіб дозволяє залучити до кампанії декларування більшу кількість громадян, підвищує податкову культуру та сумлінне ставлення платників до сплати податків. Також фахівці Оболонської податкової інспекції розповідали громадянам у яких випадках подається податкова декларація про майновий стан і доходи та про право отримання податкової знижки.

Шановні громадяни, не зволікайте, подайте декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем податкової реєстрації. Необхідно зазначити, що 30 квітня 2014 року – останній день подання громадянами декларації про майновий стан і доходи. Усю необхідну інформацію щодо проведення кампанії декларування кожен бажаючий може знайти на офіційному веб-порталі Міндоходів (www.minrd.gov.ua).

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку