Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Можливість зарахування з бюджетного рахунку на електронний рахунок платника ПДВ кошти, які були помилково перераховані ним на такий бюджетний рахунок

Пунктом 200¹.4 статті 200¹ Податкового кодексу встановлено, що на рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ платника зараховуються кошти з його власного поточного рахунку в сумах, необхідних для збільшення розміру суми, що обчислюється відповідно до пункту 200¹.3 цієї статті (далі – реєстраційна сума), а також у сумах, недостатніх для сплати д бюджету узгоджених податкових зобов’язань з ПДВ. Поповнення електронного рахунку платника ПДВ за рахунок інших джерел не передбачено.

Відповідно до пункту 200¹.5 статті 200¹ Податкового кодексу з рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ платника перераховуються кошти до державного бюджету в сумі податкових зобов’язань з ПДВ, що підлягає сплаті за наслідками звітного податкового періоду, та на поточний рахунок платника податку за його заявою.

Таке перерахування здійснюється Державною казначейською службою України на підставі реєстрів, наданих ДФС.

Отже, для уникнення порушень податкового законодавства та забезпечення збільшення реєстраційної суми платник податку повинен перерахувати кошти в рахунок погашення узгоджених податкових зобов’язань з ПДВ, визначених у податковій звітності з ПДВ, на електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ, а не безпосередньо на бюджетний рахунок. Можливості зарахування з бюджетного рахунку на електронний рахунок платника ПДВ коштів, помилково перерахованих на такий бюджетний рахунок, чинним законодавством не передбачено.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

Версiя для друку