Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Можливість отримати всю інформацію про розрахунки з бюджетом за допомогою Електронного кабінету платника податків

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що для зручності та допомоги платнику у формуванні його податкових звітів та своєчасній сплаті коштів до бюджету на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України розпочав свою роботу новий онлайн-сервіс – Електронний кабінет платника податків, за допомогою якого можна формувати податкову звітність.

   Відтепер платник податків, який має посилені сертифікати відкритих ключів та укладений договір про визнання електронних документів з контролюючим органом має змогу облаштувати своє персональне автоматизоване робоче місце в Електронному кабінеті. За допомогою Електронного кабінету платник може підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та одразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття).

   Свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року платники можуть переглядати зі свого робочого місця, а також користуватись «Календарем платника», який нагадуватиме про граничні терміни подання документів та сплати податків.

   Увійти до Електронного кабінету можна за адресою: kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням «Електронний кабінет платника податків» шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку