Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Мобілізовані підприємці I та II груп звільняються від сплати єдиного податку

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що для врегулювання питань щодо нарахувань авансових внесків для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку I та II груп, що не здійснювали господарську діяльність на період мобілізації до лав Збройних Сил України  та не одержували дохід, контролюючі органи, керуючись ст. 101 Податкового кодексу України, матимуть підстави вважати податковий борг платника єдиного податку, що виник внаслідок надзвичайних обставин, таким, що підлягатиме списанню, але при цьому вказана категорія платників повинна буде надати підтверджуючий документ з військового комісаріату, у якому буде зазначено період перебування на зборах.

Зазначена інформація наведена у листі Міністерства доходів і зборів України від 24.03.2014 року № 6701/7/99-99-17-02-02-17 «Про окремі питання оподаткування платників єдиного податку».

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку