Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  «Мій шеф виплачує мені зарплату в «конверті»…»!

Із такою заявою ображений менеджер звернувся до однієї з податкових інспекцій міста Києва

Отримавши звернення громадянина A., в якому чоловік розповідав про порушення його трудових прав, співробітники столичних органів доходів і зборів запросили його до районної податкової інспекції, аби дізнатись всі подробиці справи. Під час розмови киянин А. підтвердив, що отримував заробітну плату «в конвертах» та вказав на посадових осіб, які проводили співбесіду, за результатами якої він був прийнятий на посаду менеджера з продажу ТОВ «Т».

В ході перевірки ТОВ «Т», яке займається оптовою торгівлею будівельними матеріалами, працівники Міндоходів знайшли «тіньові» відомості заробітної плати, по яких підприємство виплачувало необліковану заробітну плату «в конвертах» та інші заохочувальні виплати, а саме – компенсацію витрат працівників на бензин. Загальна сума неоподаткованих коштів склала 300 тисяч гривень.

За результатами перевірки ТОВ «Т» донараховано разом зі штрафними санкціями податку на доходи фізичних осіб в сумі 94 тисячі гривень та єдиного соціального внеску на суму 172 тисячі гривень.

Шановні громадяни! Заробітна плата «в конверті» – це не тільки несплата до бюджету податків, а й неотримання соціальних гарантій, серед яких – пенсійне забезпечення, захист на випадок безробіття, тимчасової втрати працездатності, від нещасних випадків та професійних захворювань. 

Версiя для друку