Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Міністерством доходів і зборів затверджено нові Узагальнюючі податкові консультації

   Головне управління Міндоходів у м. Києві повідомляє, що Міністерством доходів і зборів України  з метою забезпечення однакового підходу до практичного застосування норм податкового законодавства та відповідно до статті 52 Податкового кодексу України затверджено ряд Узагальнюючих податкових консультацій.

   Наказом від 22.11.2013 року № 697 затверджено Узагальнюючу податкову консультацію щодо оподаткування податком на прибуток операцій з відступлення права вимоги (факторингу).

   Наказом від 22.11.2013 року № 698 затверджено Узагальнюючу податкову  консультацію з окремих питань щодо сплати щомісячних авансових внесків з податку на прибуток .

   Наказом від 22.11.2013 року № 699 затверджено Узагальнюючу податкову консультацію з окремих питань застосування норм податкового законодавства щодо трансфертного ціноутворення.

   Наказом від 22.11.2013 року № 700 затверджено Узагальнюючу податкову консультацію щодо особливостей оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання банками заставного майна.

   Накази розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів та суб-сайті ГУ Міндоходів у м. Києві у рубриці «Законодавство».

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!