Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Легальна зарплата – соціальні гарантії

Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні дуже актуальне. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну) та неофіційну (значно вище мінімальної) заробітну плату.

Отримання заробітної плати у незаконний спосіб є невигідним як для держави, так і для працівника. Ні на оплату лікарняних, ні на оплачувану відпустку такий працівник розраховувати не може. До того ж, вийшовши на заслужений відпочинок ви будете отримувати мізерні кошти. Тож зваживши всі «за» і «проти» офіційного працевлаштування зробіть правильний вибір.

Шановні громадяни, якщо ваш роботодавець порушує трудове законодавство в частині оплати праці, використовує працю нелегалів, виплачує заробітну плату «у конвертах», то про такі порушення ви можете повідомити органи Міністерства доходів і зборів, які відреагують на ваше звернення.

Пам’ятайте, офіційне працевлаштування та легальна заробітна плата – збільшать ваші пенсійні накопичення, соціальні гарантії та дадуть змогу скористатись своїм трудовим правом.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку