Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Легальна заробітна плата – право на гідне життя громадян!

Фахівці ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві наголошують працедавцям на неприпустимість виплати заробітної плати найманим працівникам нижче законодавчо встановленого рівня та виплати її у "конвертах". При виплаті зарплати у незаконний спосіб, суб'єкти підприємницької діяльності можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності, тому що "тіньова" виплата  буде розцінена як ухилення від сплати податків.

Також, нагадуємо суб’єктам господарської діяльності, які мають заборгованість із заробітної плати, про необхідність погашення такої заборгованості, оскільки невиплата заробітної плати найманим працівникам призводить до зниження соціальної захищеності громадян і втрат місцевого бюджету.

Шановні громадяни, якщо працедавці не оформили з Вами трудові відносини,  виплачують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального рівня, несвоєчасно виплачують заробітну плату, або ж виплачують її у "конвертах", повідомляйте про такі факти до ргану Міндоходів.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку