КМДА Київська міська державна адміністрація


   Питання легалізації заробітної плати та підвищення її рівня як минулого, так і поточного року залишаються стратегічними напрямами роботи органів Міндоходів. Саме це стало нагодою проведення «круглого столу» начальником ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Михайлом Маковецьким з представниками малого  та середнього бізнесу.

   На початку зустрічі керівник акцентував увагу присутніх на тому, що кожен працюючий громадянин має стати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин, інакше це сприятиме розвиткові тіньових схем ухилення від сплати роботодавцями податків, і в результаті – відсутність стабільних надходжень до державного бюджету. За словами Михайла Маковецького, питання легалізації заробітної плати – це питання загальнонаціонального масштабу і знаходяться на постійному контролі фахівців органів Міндоходів. Важливо, щоб працівники отримували заробітну плату не «в конвертах», а офіційно. Лише таким чином можна отримати гідне забезпечення в майбутньому, адже нарахування та отримання пенсії відбувається тільки з офіційно нарахованої заробітної плати.

   Представники бізнесу в ході конструктивного діалогу обговорили з посадовцем всі питання, що їх цікавили. Завершуючи захід керівник інспекції подякував присутнім за участь в проведеній зустрічі.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.