КМДА Київська міська державна адміністрація


   У Києві, як і в Україні загалом, гостро стоїть проблема легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Зважаючи на наслідки цієї проблеми, більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Проте, все ж, є й такі, хто, намагаючись отримати якомога більший прибуток, ухиляються від сплати податків, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин та пропонують заробітну плату «у конвертах».

   За 11 місяців 2013 року фахівцями Головного управління Міндоходів у м. Києві проведено 356 перевірок під час яких, майже у кожному випадку, були виявлені порушення законодавства. У результаті перевірок суб’єктам господарювання донараховано до сплати в бюджет 34 мільйони 847 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

   Загалом, з початку року у столиці виявлено та залучено до оподаткування понад 11 тисяч неоформлених найманих осіб, до бюджету надійщло 3,7 мільйона гривень податку на доходи фізосіб.

   Також, в ході заходів з легалізації, фахівцями столичного управління Міндоходів у 2013 році залучено до державної реєстрації майже 12 тисяч підприємців, які працювали нелегально. Сума додатково сплачених податків у результаті реєстрації фізосіб-підприємців склала 8,7 мільйона гривень.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.