Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Кияни сплатили 220 мільйонів гривень єдиного податку

У порівнянні з першим кварталом минулого року у Києві надходження єдиного податку зросли на 24 %, або на 43,4 мільйона гривень та склали 220 мільйонів 314 тисяч гривень.  

Як зазначають фахівці столичного управління Міндоходів динаміка росту у секторі підприємництва як у кількісному, так і в грошовому вираженні наразі зберігається. Спрощення адміністрування єдиного податку та помірні ставки платежів стали стимулом для подальшого зростання кількості платників єдиного податку.

Станом на початок квітня поточного року Єдиний податок у місті Києві сплачують 93,3 тисячі фізичних осіб – підприємців. Це майже на 7 тисяч осіб, або на 8 % більше ніж роком раніше. Тобто у столиці зберігається тенденція до розвитку малого та середнього бізнесу.

Як і минулого року найпопулярнішою серед платників єдиного податку залишається 2 група, на якій працюють 43,4 тис. підприємців, що становить 47% від загальної кількості фізосіб-«спрощенців». Першу групу обрали 6,8 тис. платників, третю – 42,9 тисяч, у п’ятій групі працюють 86 приватних підприємців.

Версiя для друку