Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Кияни активно користуються своїм правом на податкову знижку!

   Фахівці столичного управління Міндоходів повідомляють, що протягом 2013 року 13 503 киянина скористалися своїм правом на отримання податкової знижки.

   Загальна сума задекларованого до повернення податку становила понад 27,6 мільйонів гривень. Аналітичні дані свідчать про результативність проведення масово-роз'яснювальної роботи та  підвищення рівня обізнаності населення із нормами податкового законодавства, адже у 2012 році до столичних органів Міндоходів для отримання податкової знижки було подано на 428 декларацій менше, а сума задекларованого до повернення податку на доходи фізичних осіб становила 23,5 мільйони гривень.

   Здебільшого у 2013 році  громадяни прагнули компенсувати витрати, понесені у зв’язку із оплатою навчання. За цим напрямом було подано 9 228 декларацій про майновий стан та доходи на загальну суму більш ніж 13,3 мільйони гривень. Також, у відповідності до норм податкового законодавства в частині податку на доходи фізичних осіб, було подано 1 504 декларації користувачами іпотечних житлових кредитів та задекларовано до повернення понад 11 мільйонів гривень.

   Шановні громадяни! Нагадуємо, що скористатися правом на податкову знижку, як за навчання у ВУЗах, так й за іншими, передбаченими статтею 166 Податкового кодексу України,  витратами можна до кінця поточного року. Тобто до кінця 2014 року Ви можете скористатися правом на одержання податкової знижки за витрати, які понесені у 2013 році.

   Для цього громадянину необхідно звернутися до ДПІ за місцем проживання та надати заповнену декларацію. Серед витрат, частина яких компенсується державою: сума процентів за користування іпотечним кредитом, витрати на допоміжні репродуктивні технології, вартість переобладнання транспортного засобу «на газ» та інші.

Версiя для друку