КМДА Київська міська державна адміністрація


Конституція України та Закон України від 02.10.1996 р. № 393/96 - ВР «Про звернення громадян» є основними нормативно-правовими актами, які діють у сфері звернень громадян.

В статті 3 Закону зазначено, що під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

До ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві за січень – вересень 2015 року надійшло 68 письмових звернень від громадян.

У письмових зверненнях громадяни зверталися з питаннями щодо застосування норм податкового законодавства, інформували про ухилення від сплати податків, зокрема, в розрізі питань звернення розподіляються наступним чином:

- 6 звернень стосувалися податку на доходи фізичних осіб;

- 45 звернень було пов’язано з інформуванням про ухилення від сплати податків;

- 12 звернень стосувалися реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

- 2 звернення стосувалося контрольно-перевірочної роботи;

- 3 звернення стосувалося єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Протягом січня – вересня 2015 року було проведено 1 особистий прийом посадовою особою ДПІ. З усним зверненням звернулась фізична особа – підприємець щодо єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Звернення було розглянуто по суті безпосередньо на прийомі.

У ДПІ в Оболонськомурайоні ГУ ДФС у м. Києві за адресою пр-т. Героїв Сталінграду, 58, кімната 102 (перший поверх) діє приймальня громадян, де відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 02.03.2015 р. № 271 та  затвердженого графіку в установлені дні та години здійснюється особистий прийом громадян посадовими особами ДПІ в Оболонськомурайоні ГУ ДФС у м. Києві з питань, що входять до компетенції органів ДФС. 

Попередній запис на особистий прийом до керівника ДПІ в Оболонськомурайоні ГУ ДФС у м. Києві припиняється за 10 робочих днів до дати особистого прийому, а до перших заступників, заступників начальника за 5 робочих днів до дати особистого прийому.

Попередній запис на особистий прийом здійснюється у робочі дні безпосередньо у приймальні громадян, або за телефоном 412-38-32.

Понеділок - Четвер з 9:00 до 13: 00 та з 13: 45 до 17:15 год.

П’ятниця з 9:00 до 13: 00 та з 13: 45 до 16:00 год.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.