Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Кожен громадянин має право на звернення

Звернення громадян є важливим засобом забезпечення, захисту та утвердження всіх прав людини і громадянина, закріплених Конституцією України.

Фахівцями ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві уважно розглядаються всі звернення громадян і надаються аргументовані роз’яснення. Відповіді надсилаються з дотриманням встановлених законодавством термінів.

Так, до інспекції за січень – березень 2014 року надійшло 30 письмових звернень від громадян. Зокрема, в письмових зверненнях громадяни та фізичні особи - підприємці зверталися з питаннями щодо застосування норм податкового законодавства,  контрольно-перевірочної роботи, інформували про ухилення від сплати податків тощо. В розрізі питань  звернення  розподіляються наступним  чином:

- 6 звернень стосувалися податкових роз’яснень щодо порядку оподаткування доходів підприємницької діяльності на спрощеній системі  оподаткування, обліку та  звітності;

- 6 звернень стосувалися  податку на  доходи фізичних осіб;

- 11 звернень були пов’язані з інформуванням про ухилення від сплати  податків;

- 2 звернення стосувалися  порядку  внесення змін до облікової картки  платника  податків;

- 1 звернення було пов’язане з реєстрацією та обліком платників  податків;

- 3 звернення стосувалося контрольно-перевірочної роботи.

Протягом січня – березня 2014 року було проведено 5 особистих прийомів посадовими особами ДПІ. З усним зверненням звернулись: 2 – фізичні особи – громадянина, 1 – фізична особа - підприємець та 2 – посадові особи підприємств.

 Звернення стосувалися питань податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, розстрочення податкового боргу.

Для вирішення питань, які входять до компетенції органів Міндоходів, громадяни можуть звернутись письмово або на особистий прийом до посадових осіб інспекції у приймальню громадян ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві, яка знаходиться за адресою: м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 58, кімната № 102.

Попередній запис на особистий прийом до посадових осіб інспекції проводиться за телефоном: 412-38-32 або безпосередньо у приймальні громадян.

1) Державний реєстр загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі - Державний реєстр) - організаційно-технічна система, призначена для накопичення, зберігання та використання інформації про збір та ведення обліку єдиного внеску на загальнооб

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку