КМДА Київська міська державна адміністрація


Як нагадав заступник начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Олексі Купців, що з 1 січня 2014 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді.

Основною метою прийняття зазначених норм є створення більш комфортних умов для суб’єктів господарювання в частині надання можливості подання звітності про використання РРО, а також зменшити витрати на утримання касової техніки за рахунок економії витрат на друкування паперової контрольної стрічки.

З 1 січня поточного року, згідно з Законом України від 21.06.2013 р. № 357-VII, набрав чинності пункт 9 статті 17 Закону України  від 06.07.1995р. № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», нормами якого передбачено, що до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції, за неподання до органів доходів і зборів звітності, пов’язаної із застосуванням РРО, дротовими або бездротовими каналами зв’язку в разі обов’язковості її подання застосовуються фінансові санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме -170 гривень.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.