Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Коригування податкового розрахунку за формою № 1-ДФ

ДПІ в Оболонському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві звертає увагу податкових агентів, що форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, а також Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затверджено наказом від 24.12.2010р №1020.

Податкові агенти здійснюють коригування поданого і прийнятого податкового розрахунку як на підставі самостійно виявлених помилок, так і на підставі повідомлень про помилки, виявленні органом Міндоходів України.

У разі виявлення органом Міндоходів України помилок у податковому розрахунку податковому агенту направляється відповідне повідомлення про помилки, до якого включаються лише рядки з податкового розрахунку, що містять помилки, та зазначається, яку саме помилку виявлено.

Своєчасне виявлення та виправлення помилок у податкових розрахунках є запорукою наявності у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків достовірної інформації про суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку