Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Консультації можна отримати на оновленому сервісі офіційного веб-порталу Міндоходів

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що, для того, щоб отримати фахову консультацію з питань оподаткування можна скористатися оновленим сервісом офіційного веб-порталу Міндоходів - загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом «ЗІР» .

Інформація в загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі систематизована за тематикою: оподатковування, митна справа, єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, електронний цифровий підпис тощо.

«ЗІР» забезпечує можливість пошуку інформації з певного податку за напрямками діяльності, за відповідями на письмові звернення, які були надані з використанням Бази знань тощо.

У розділі «Питання-відповіді» розміщено відповіді на питання щодо оподатковування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування та щодо діяльності Акредитованого центру сертифікації ключів.

Розділ «Письмові консультації» містить витяги з письмових консультацій, наданих на типові звернення суб'єктів господарювання й громадян.

Для надання пропозицій і зауважень щодо роботи ресурсу пропонується використати «Форму зворотного зв'язку».

Ознайомитися з функціональними можливостями загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу можна за посиланням: http://zir.minrd.gov.ua.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку