Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Комунальні витрати та членські внески на забезпечення нотаріального самоврядування враховуються у витратах приватних нотаріусів

   Головне управління Міндоходів у м. Києві повідомляє, що наприкінці минулого року наказом Міністерства доходів і зборів України затверджено узагальнюючу податкову консультацію щодо витрат приватного нотаріуса.

   Так, згідно із зазначеним документом, при визначенні сукупного чистого доходу приватних нотаріусів, крім витрат, перелічених у наказі ДПС України від 24.12.2012 року №1185, можуть також враховуватись витрати на:

      – комунальні витрати (електро-, газо-, тепло-, водопостачання) на утримання робочого місця приватного нотаріуса, у разі, якщо це нежитлове приміщення є власністю приватного нотаріуса;

      – сплату щомісячних членських внесків нотаріусами на забезпечення нотаріального самоврядування, відповідно до статті 16 Закону України від 02.09.1993 року №3425 «Про нотаріат».

   Ознайомитись з наказом Міндоходів України від 30.12.2013 року №884 «Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо витрат приватного нотаріуса» за посиланням.

Версiя для друку