Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Коли платники можуть не подавати додатки до декларації з ПДВ

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходов у м. Києві звертає увагу платників, що податкова декларація, розрахунок - документ, що подається платником податків контролюючому органу у строки, встановлені законом. На його підставі здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов’язання. Це свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку. Додатки до податкової декларації є її невід’ємною частиною.

Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений Податковим кодексом України звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.

Відповідно до пункту 13 розділу ІІІ Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 № 678, у складі декларації подаються передбачені цим Порядком додатки (у разі заповнення даних у відповідних рядках декларації).

Тобто у випадку відсутності даних у декларації з ПДВ (проставлено лише прочерки) додатки не подаються.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!