Головна  →  Консультації  →  повідомлення  →  Капітальний ремонт

Увага! Приймаються пропозиції до проєкту капітального ремонту на 2020-2022 роки в Оболонському районі м. Києва

 

Відповідно до статті 7 пункту 10 Бюджетного кодексу України щодо принципу публічності та прозорості – інформування громадськості з питань бюджетної політики, складання, розгляду, затвердження, виконання державного бюджету та місцевих бюджетів та наказу Міністерства фінансів України від 31.05.2019 №228 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки та затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на місцевому рівні» Оболонською районною в місті Києві державною адміністрацією проводиться робота по формуванню показників видаткової частини проєкту бюджету міста Києва на 2020-2022 роки.

Запрошуємо мешканців Оболонського району м. Києва долучатись та надавати пропозиції до проєкту капітального ремонту на 2020-2022 роки закладів соціально-культурної сфери віднесених до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Свої пропозиції надсилайте до Фінансового управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації на електронну пошту [email protected].

Пропозиції приймаються до 12.08.2019 року.

 

Пропозиції до проєкту програми капітального ремонту на 2020-2022 роки

 

За інформацією Фінансового управління

Версiя для друку