КМДА Київська міська державна адміністрація


   Боротьба із «конвертною» заробітною платою та її легалізація наразі залишаються у сфері підвищеної уваги з боку органів Міндоходів, оскільки виплата «чорних» доходів та позбавлення найманих працівників соціальних гарантій – одна із  перепон соціально-економічного прогресу нашої держави.

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві закликає працюючих будувати взаємовідносини із роботодавцями на законній основі та доводить до відома найманих працівників, що заробітна плата у «конверті» не приносить користі нікому – ні роботодавцю, що таким чином ставить свою репутацію під ризик, ні робітнику, який позбавляє себе соціальної захищеності.

   Керівництвом податкової інспекції постійно проводиться робота, спрямована на скорочення заборгованості із виплати заробітної плати та її легалізації, а саме – роз’яснювальна робота із керівниками установ та підприємств, що нараховують заробітну плату нижче мінімального рівня, адже легальна заробітна плата – це не лише соціальні пільги, гарантовані державою, але й своєчасні надходження до місцевих бюджетів.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.