Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Інновації та перспективи розвитку малого бізнесу

   Про це йшлося в ході зустрічі Міністра доходів і зборів Олександра Клименка з представниками малого та середнього бізнесу, яка відбулась 11 грудня у стінах столичного управління Міндоходів.

   В ході вчорашньої дискусії, до якої долучились понад 350 підприємців, експертів від громадськості та представників провідних засобів масової інформації, Міністр Олександр Клименко запевнив, що мораторій на проведення перевірок малого та середнього бізнесу буде подовжено й на 2014 рік.

   Загалом, зустріч відбулась у форматі прямого діалогу, тому Міністр відповів на багаточисельні питання, які турбують представників бізнес кіл столиці.

   У другій частині зустрічі на запитання підприємців відповідала керівник столичного управління Міндоходів Ірина Носачова та директори департаментів Міністерства доходів і зборів України.      

   «Спрощена система оподаткування користується значною популярністю представників бізнесу як по Україні, так і у місті Києві, про що свідчить постійно зростаюча кількість підприємців. Тільки за останні 2 роки чисельність підприємців–«єдинників» у м. Києві збільшилась на 6,5 тисяч та наразі складає більш ніж 93 тисячі, а загалом у м. Києві зареєстровано 113 тисяч платників єдиного податку. В порівнянні з 2012 роком надходження до бюджету єдиного податку зросли на 409 мільйонів гривень та наразі складають більш ніж 1 мільярд гривень», – зауважила в ході діалогу з підприємцями Ірина Носачова.

   Крім того, Ірина Вікторівна наголосила на тому, що Головне управління Міндоходів у м. Києві продовжує бути відкритим для спілкування. «Ми завжди готові в той чи інший спосіб вислухати думку кожного з громадян та представників суб’єктів господарювання з приводу роботи Міністерства. Сподіваємося, що малий та середній бізнес буде й надалі розвиватись у столиці», – резюмувала начальник ГУ Міндоходів у м. Києві.  

Версiя для друку