ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує,  що Законом України від 05.07.2012 р. № 5091-VI «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції» з 01.01.2013 р. з метою розвитку вітчизняної індустрії програмної продукції для суб’єктів господарювання цієї сфери запроваджено застосування пільги з оподаткування прибутку у вигляді зниженої ставки податку на прибуток.

   Право на застосування ставки 5% отримали ті суб’єкти господарювання, які відповідають критеріям, визначеним пп.. 1.4 п 15 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, та отримали свідоцтво про реєстрацію як суб’єкта індустрії програмної продукції, який застосовує особливості оподаткування.

   Зазначена категорія платників податку повинна вести окремий облік доходів і витрат, пов’язаних з отриманням прибутку від здійснення видів економічної діяльності, визначених у пп.. 1.5 п. 15 підрозділу 10 розділу ХХ цього Кодексу. Така пільга діятиме до 01.01.2023 р.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку