Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Єдиний соціальний внесок: застосування коефіцієнта у разі нарахування заробітної плати за попередній період

Оболонська ДПІ нагадує, що обчислення єдиного внеску здійснюється на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) виплат (доходу), на які відповідно до Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» нараховується єдиний внесок (частина друга ст. 9 Закону).

Крім того, згідно з пп. 3 п. 3 розділу ІV Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 р. № 449, якщо нарахування заробітної плати здійснюється за попередній період, зокрема у зв’язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, нараховані суми включаються до заробітної плати того місяця, у якому було здійснено нарахування.

Отже, якщо роботодавцем виконуються одночасно всі умови, передбачені п. 9 прим 5 розділу VІІІ Закону № 2464-VІ, у тому числі в разі нарахування заробітної плати за попередні періоди, то такий роботодавець може скористатися правом на застосування коефіцієнта до розміру єдиного внеску.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку