Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Єдине вікно подання електронної звітності

Міндоходів впровадило в експлуатацію програмне забезпечення «Єдине вікно подання електронної звітності 1.0». Оновлене програмне забезпечення призначене для підготовки звітності в електронному форматі до Державної служби статистики України та органів доходів і зборів. За допомогою нього можна створити звіт, підписати електронними ключами, відправити до контролюючого органу та переглянути квитанції про результат доставки звіту, зауважив начальник Оболонської податкової інспекції Михайло Маковецький.

Дана програма об’єднала в собі функції створення та відправки звітів,  що дало можливість спростити процедуру подання звітів в електронному вигляді.

Отримати даний продукт можна скачавши його з веб-порталу Міндоходів (www.minrd.gov.ua) у розділі “Електронна звітність”, або в Центрі обслуговування платників за адресою м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 58.

Звертаємо увагу, що подання звітності в електронному вигляді унеможливлює ручне втручання в процес обробки та прийняття звітності.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку