Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Хто повинен підписувати податкові документи?

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що при поданні податкової звітності до органів Міндоходів підприємствами, звітність яких повинна оприлюднюватися, та бюджетними установами, податкова декларація повинна бути підписана керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації.

Для всіх інших підприємств, у разі коли штатним розкладом не передбачено посаду головного бухгалтера, а ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації здійснюється безпосередньо керівником, то така податкова декларація може бути підписана лише керівником. Оплата праці за одну і ту ж виконану роботу діючим законодавством не передбачена.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що Мінсоцполітики у листі від 27.02.2014 р. №215/13/84-14 зазначило, що обов'язковою умовою отримання заробітної плати є перебування працівника в трудових відносинах з підприємством (власником або уповноваженим ним органом).

За трудовим договором працівника приймають на роботу (посаду), яка включена до штату підприємства, для виконання певної роботи (певних функцій) за конкретною класифікацією, професією, посадою.

Відповідно до статті 21 КЗПП України трудовий договір є угодою між працівником і власником підприємства (установи, організації) або уповноваженим ним органом чи фізособою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підпорядкуванням внутрішньому трудовому розпорядку. При цьому власник підприємства (установи, організації) або уповноважений ним орган чи фізособа зобов'язується виплачувати працівникові зарплату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Отже, чинним законодавством передбачено здійснювати оплату праці працівнику за певний обсяг робіт, визначений у трудовому договорі.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!