Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Хто є податковим агентом платника податків при купівлі-продажу нерухомого майна у фізичних осіб?

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна встановлений статтею 172 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI.

Відповідно до пункту 172.7 статті 172 Податкового кодексу України якщо стороною договору купівлі – продажу, міни об’єкта нерухомого майна є юридична особа чи фізична особа – підприємець, така особа є податковим агентом платника податку щодо нарахування, утримання та сплати (перерахування) до бюджету податку на доходи фізичних осіб, отриманого платником податку від такого продажу (обміну).

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!