Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Громадяни можуть задекларувати доходи через Інтернет

Державна податкова інспекція в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує, що з 1 січня  2015 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня 2015 року.

Декларація може подаватись особисто платником податків або уповноваженою на це особою за місцем реєстрації такого платника; надсилатись поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв'язку.

Для тих громадян, які бажають надіслати декларацію через Інтернет, на веб-порталі Державної фіскальної служби України працює спеціальний сервіс “Декларування on-line”.

Як зазначила заступник начальника ДПІ в оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві Олена Добровольська, для користування послугою необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення. Платники податків можуть безкоштовно оформити такі ключі у Центрі сертифікації електронних ключів за адресою: пр-т Героїв Сталінграду, 58, каб. 130.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку